Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Lidya Organizasyon´a (Bu metinde "Lidya Organizasyon" olarak kullanılacaktır) aittir.  Lidya Organizasyon internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Lidya Organizasyon’un yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.

Site kullanıcısı Lidya Organizasyon internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini www.lidyafair.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. www.lidyafair.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

www.lidyafair.com internet sitesini ziyaret eden ve www.lidyafair.com sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Site Haritası

Web Adreslerimiz

Lidya Organizasyon Ltd. Şti