Lidya Organizasyon çözüm ortaklığımızın güvencesi altında markanızı ön plana çıkarır...

Lidya Organizasyon 2013 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarında sektörün önde gelen isimlerini yerli ve yabancı müşterileriyle buluşturmuş; başta İran, Azerbaycan, Rusya, İtalya olmak üzere  birçok ülkede başarılı fuar organizasyonlarına imza atmıştır. Lidya Organizasyon İran fuarcılık sektörünün de tek yetkili iş ortağıdır.

 

Lidya Organizasyon A’dan Z’ye sektördeki tüm alanlara fuar hizmeti vermekle beraber, markalarını en verimli şekilde tanıtmak adına tecrübeli ve yenilikçi hedefler sunarak, yol gösterir. Lidya Organizasyon fuar alanı satışı, ürünlerinizin sözleşme maddelerindeki şartlara uygun biçimde nakliye edilmesi, firmaya ait önceden belirlenen fuar alanı içerisine standınızın kurulumu ve ürünlerinizin yerleştirilmesi, müşterilerimizin değerli istekleri doğrultusunda fuar alanındaki sahayı şekillendirerek, taleplerinizin eksiksiz olarak dinamik ekibimiz tarafından tamamlanmasını bütün bir şekilde organize eder. Sizleri ve yeni katılımcılarımızı yurt içi ve yurt dışı pazarına yakınlaştırmak, fuar faaliyetleriniz süresince sonuç odaklı çözümler sağlamak adına turizm organizasyon desteği vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, fuar alanı çevresine yakın otel rezervasyonları, Havalimanı-Otel / Otel-Havalimanı ulaşımınıza transfer kolaylığı, bayi toplantıları, geliş ve gidiş seyahatlerinizi güvenilir biçimde koordine eder.

 

Fuarcılık sektöründe hedeflerinden ödün vermeden, başarılı bir şekilde yürütmeye devam eden Lidya Organizasyon ayrıca; alanında uzman, çözüm planlı hizmet yaklaşımı, altyapı deneyimi, güçlü kadromuzun tecrübeli üretkenliği ile, görsel tanıtımlarınızın fuar stand hizmetlerini Lidya Design bünyesinde hazırlamaktadır. Özel stand hizmetlerimizin çiziminden, imalatınına, nakliyesininden, fuar alanındaki kurulumuna kadar her adımda sizi desteklemekteyiz. ‘‘Farklı fikirlerin ortak çözüm noktası’’ olmayı hedef bilen Lidya Design ve Lidya Organizasyon müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, çözüm ortaklığımızın güvencesi altında markanızı ön plana çıkarır, farkındalığınızı arttırır.

Site Haritası

Web Adreslerimiz

Lidya Organizasyon Ltd. Şti